Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tenni ha már árverés...

Mit lehet tenni ha már árverésen van az ingatlan, milyen állami támogatások vannak ennek ki védésére? Három gyermek mellet is ki tehetnek a házból?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tudott segíteni a szám tulajdonosa.

Próbáld meg te is: 06/30 749-47-45

2009. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden, amit "lakásmentő" programról tudni érdemes


[link]


------------------------


Bár, nem tudom mit lehetne tenni, ha már árverésen van a házad... :[

Előbb kellett volna ügyvédhez futni vagy a bankodba vagy az Önkormányzathoz, vagy a Családsegítőbe, vagy rokonokhoz...


Sajnos, árverésen fillérekért fogják elkótyavetyélni a lakásod!


Igen, 3 gyerekkel is kitehetnek a házadból, simán! :[

2009. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most szerződés visszaállítást kértem! De ha nem muszáj leszek ki váltani a hitelt. ja amúgy azt mondta egy ügyvéd hogy senki nem tudja akkor követek el nagy hibát ha ki megyek a házból ugyanis a tulajdoni lapon én szereplek nem a bank, mint tulajdonos.Nem fogom hagyni magam. ja amugy amit írtál mindent meg próbáltam.
2009. júl. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!