Van esélyem megvenni az ingatlant?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy ingatlant, nagyon szeretném. 12 M Ft, nekem 1,2 M Ft önrészem és (nettó) 227 e Ft-os fizetésem van. Van esély, hogy meg tudjam venni? (Természetesen hitelre.)
2009. júl. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Van.
2009. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is van, de jól gondold át! 20 éves futamidővel a törlesztő közel 100 eFt, EUR alapon, FT alapon majdnem 150 eFt. Emellett a rezsit is fizetni kell, meg a kaját stb. Azt mondják, hogy az ember addig vegyen fel hitelt, amennyi a bevétele 30%-a.
2009. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Igaza van annak aki utánnam írt, de szerintem a forint erősödni fog, és így simán nyerhetsz akár 7 számjegyű összeget is :). Persze ezt sosem lehet tudni előre biztosan ez csak saját vélemény.
2009. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szóval EUR vagy HUF alapú hitelt érdemes fölvenni? Mennyi járulékos költségre számítsak? Úgy érzem, álmaim háza. 500e-1M-t biztos össze tudnék még kaparni.
2009. júl. 22. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor van esélyed megvenni az ingatlant, ha igénybe tudod venni az úgynevezett "magas finanszírozást" és az ingatlan hitelbiztosítéki értéke (ami függ a területi elhelyezkedésétől, állagától, komfort fokozatától, attól, hogy miből épült, stb, stb) eléri a 10,8 milliót.
2009. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!