Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valóban kerestethet rendőrökke...

Valóban kerestethet rendőrökkel egy adóst a banki behajtócég? Szerintem ez baromság, de ezt hallottam a napokban a metrón és van olyan ismerősöm aki tartozik, nem Magyarban él és érdekelné igaz-e!?

Figyelt kérdés

#behajtócég #rendőrökkel #kerestethet-e
2012. aug. 15. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Az az ismerősöd leginkább Te vagy, mert magyarországi magyar ember nem ír olyat, hogy "Magyarban"...
2012. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Nem keres rendőrség adósokat, mert nem végrehajtó, kivéve ha körözést adtak ki mivel a behajtó cég vagy a végrehajtó gazdasági bűncselekmény miatt feljelentést tett.

2012. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hm nagyon nagy gyerek lehetsz ilyen frankó válasszal. Anyaként leszarom,hogy nem tudsz értelmes választ adni,de szerintem az ,hogy Én kint élek nem lehet probléma neked. Mellesleg van is adósságom de képzeld Én vígan kifizetem azt a 70€-ot hoppááá de van akinek segítségre lenne szüksége ;)) Upsz ez nem jött be mi?

És aki idejön kérdést feltenni okoskám "SZINTE NÉVTELENÜL" hisz 100,hogy nem az a neve senkinek amit kitesz akkor ilyen idős fejemmel letagadnám saját magam...ember gondolkozzál már :D "szánalom"

2012. aug. 16. 00:25
 4/7 A kérdező kommentje:

Az utóbbi kommentelőnek meg köszönöm a normális választ.

(Hozzáteszem nem ma jöttem erre a fórumra,hogy oltogasson egy ismeretlen unatkozó ember)

2012. aug. 16. 00:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem Magyarban, hanem Magyarba'. Hozzá kell tenni azt is, hogy "Hö!"!


A behajtócég egyébként nem hatóság, így levelezgetésen kívül semmit sem tehet. Ha nem találja, akkor nem találja. Ha az adósság megüti a kritikus szintet, akkor kiadhatják végrehajtásra. A végrehajtó viszont már foglalhat, tehát ha az adósnak bármilyen tulajdona maradt otthon, akkor aggódhat.

2012. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. aug. 16. 13:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom gyűlt ide paraszt is.Talán ha kérdeznek válaszolni kellene nem olyanokat dumálni amiről fogalmad sincs első válaszadó!!! Fel tudnak cseszni az ilyen Einsteinek!!!
2012. aug. 24. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!