Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti le mernétek kötni 200M...

Ti le mernétek kötni 200M Ft-ot egy bankban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Dehogy, én megtartanám.

Banknak még csak a közelébe sem mennék ennyi pénzzel, az csak arra jó, hogy lenyúljanak belőle, rosszabb esetben bukod az egészet, ha csődbe megy a bank.

2012. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán, a bankok ennél kategóriákkal több pénzzel dolgoznak. Ennyi pénzzel már VIP ügyfél is lehetsz, akiknek profi portfóliót állítanak össze.
2012. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1, ha csak úgy megtartod azzal nem mész sokra. valamit kezdeni kell vele.


2, ez a VIP dolog minden banknál van?

2012. aug. 16. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben több bankba raknám be, a biztonság kedvéért.
2012. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenhol van kiemelt ügyfelekkel foglalkozó csoport.
2012. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Hogyne, minden további probléma nélkül (bankban dolgozom – nem bankárként, hanem IT-sként –, a társadalom többségével ellentétben én látom, hogy mi megy ott, milyen biztosítékok vannak a bankok mögött). Mondjuk ennyiből már lehetne vállalkozást is indítani, vagy más befektetések után nézni, nem feltétlenül pénzben tartani.

Ahogy írták, ennyi pénzzel már simán privátbankár foglalkozik veled, és egyedi befektetési konstrukciókat állítanak össze, nem a sima „pórnép” számára elérhető bankbetéteket ajánlják csak fel neked.

2012. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek 200 misit a banka tenni? Ha ennyi pénzzel nincsenek már jó ötleteid akkor teljesen mindegy hova teszed...
2014. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!