OTP hitelkeret - milyen kötelezettség tartozik hozzá?

Figyelt kérdés

Most nyitottam OTP Junior számlát és hozzá lett adva hitelkeret is, ahogy a hölgy is mondta, "végszükség" esetén jól jöhet, amivel egyetértettem.


Csak akkor lép érvénybe ha van rendszeres jövedelmem, ami egyelőre nincs. A kérdésem az lenne, hogy ha már keresek pénzt, és az egyenlegemet nem nullázom le vagy viszem minuszba, akkor a hitelkeret ugye nem jár költséggel? Én úgy tudom, hogy csak akkor kell fizetnem bármit is, ha negatívba viszem az egyenleget (mivel ezt engedi meg a hitelkeret), bár rám ez nem jellemző. Előre is köszönöm!



2012. aug. 17. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,jól tudod,nem jár költséggel egészen addig amíg nem kezded el használni a hitelkereted.
2012. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!