Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Be lehet még ezt az 50 font-ot...

Be lehet még ezt az 50 font-ot átváltani HUF-re? Tetején II. Erzsébet látható.

Figyelt kérdés
[link] Jpg

2012. aug. 23. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. aug. 23. 16:16
 2/7 anonim ***** válasza:
a képből nem sok minden látszik.. kivonták már a forgalomból ezt a pénzérmét, azért kérdezed?
2012. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen.
2012. aug. 28. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

próbáltam neked utánajárni a neten, sok mindent nem találtam.. Lejárt pénzek beváltásával a Magyar Nemzeti Bank foglalkozik, de hogy külföldi pénzt is beváltanak-e, arra nem nagyon találtam érdemleges infót. Én mindenesetre egy telefont megeresztenék a helyedben, esetleg egy e-mailt, ha ők nem is tudnak neked segíteni, valószínűnek tartom, hogy lesz infó arról, merre indulj tovább :)

elérhetőségek:

e-mail: penztar@mnb.hu

telefon: 428-2650

2012. aug. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1. A képen látható érme nem 50 font, hanem 50 penny. (= fél font) Ez jó esetben is maximum 180 forintot ér.


2. Tudtommal ez az érme forgalomban van.


3. Fémpénzt nem váltanak a valutások, csak papírpénzt. (illetve esetenként a legalább 1, de kerek eurós, fontos címleteket)



Szóval javaslom neked, hogy add oda egy ismerősnek, aki utazik külföldre és kérd el tőle a forintos megfelelőjét. Máshogy nem fogsz tudni megszabadulni tőle.

2012. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Peterke666 válasza:
56%

A képet nekem nem nyitja meg, de ha a régi tipusu papírpénzről van szó akkor csak bizonyos bankok váltják be Angliában, fizetni nem lehet vele.

Amúgy mindegyik pénzen Erzsébet van:)

2013. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En kint elek Angliaban, most gyorsa elokotortam es megneztem, de nem latok kulonbseget. Igen, valaki irta, ezt tenyleg nem £50, hanem 50pence (penny vagy hogy kell irni). Legutobb 345Ft volt £1, tehat 172Ft-ot kapnal most erte. Javaslom inkabb tartsd meg emlekbe :)
2013. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!