Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » ERZSÉBET Utalványt ki találta...

ERZSÉBET Utalványt ki találta ki így, hogy megalázóan válogatják azt, hogy mit vehet belőle az ember és mit nem, még egy üdítőt vagy baba szappant sem lehet belőle venni?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor a gyerekvédelmi támogatást 5000 ft-ig ebben akarják adni ,de sok helyen el sem akarják fogadni.

A pelenkát vagy sárga csekket sem lehet vele fizetni...



2012. aug. 12. 17:26
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
84%
Pont ma volt nekem is elég kényelmetlen helyzetem belőle, mivel vagy öten vártak ránk, hogy kiválogassa a pénztáros mit nem vehetek abból -.-" Kiszedte a mosogatószivacsot, kutya-macska tápot, öblítőt! Nagyon megalázó igazad van!
2012. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Egyetértek teljesen senki sem jókedvében vásárol a jegyeken sajnos normális fizetések helyett ilyen olyan kiegészítéseket adnak ,amiből aztán vásárolni sem lehet.

Szégyellje magát, aki ezt így találta ki.

2012. aug. 12. 17:51
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
Hülyeség ez az utalvány!Inkább adnák KP-ba!Én ma jártam úgy hogy a Lidl-be vásároltam aztán amikor fizetni kellett a pénztáros bejelentette hogy nem fogadnak el Erzsébet utalványt!Az erzsébet utalvány hátoldalán felvannak tüntetve hogy hol fogadják el tesco,penny,coop stb.+ múltkor is lidlbe vásároltam egy másik városba persze ott elfogadták!Meg már úgyis jártam hogy kiválogatták hogy ezt azzal fizethetem ezt nem.Aztán azon kívül csak egy darab körömlakkot vásároltam 350ft-ért a tescoba.Ciki volt miattam állt a sor és külön fizetgettem a körömlakkot!Pffff szánalom!!!
2012. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
És mit csináljak vele ha nem fogadják el sehol?Dugjam fel magamnak? Mert külön futkozhatok városból városba hogy végre fogadják el! Munkahelyen kapom én is de nem tudok vele mit csinálni! 33/F
2012. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%

nem volt rugalma a pénztáros....vásároltunk vagy 8000e-rért macskakaját vegyszert meg mindent...erre a pénztáros azt mondta h korrekt leszek 5000ret elveszek a többi kp...


a gyermekvédelmi támogatást még jobban megszűrném...ellenőrizhető kártyát adnék(hasonló mint a bankkártya)ahol tételesen fel van sorolva mit is vettél a gyereknek..ugyan így a családi pótlékkal..nem arra van h a sárga csekket befizesd

2012. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van magalázó és szánalmas ez az egész és aki kitalálta kapja az egész fizetését ebbe és éljen kenyéren és vízen ja bocs az ásványvízre is azt mondták luxus és arra se fogadták el...
2012. aug. 12. 18:10
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyi mindenre nem lehet használni, akkor mire igen? Mondjatok pár dolgot.
2012. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Nagy áruházláncokban valóban szétpakoltatják a futószalagra felrakott termékeket, elég kínos. Pont így van ez az iskolakezdési támogatással is, mindig külön kell rakni amit azzal szeretnék fizetni, mögöttem meg kígyózik a sor.
2012. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Mit szűrnél meg még jobban a gyermekvédelmi támogatáson azt az 5000 Ft-ot is sajnáljátok a pór néptől ?

Szerinted pelenka vagy gyógyszer nem kell a gyereknek?

Ja meg áram meg fűtés sem kell neki szerinted ,akkor kérjed az egész fizetésedet ebben és éljél belőle...

2012. aug. 12. 18:14
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Egy kolléganőmtől azt hallottam, hogy van néhány kicsi bolt, ahol elfogadják az Erzsébet utalványt és bármit lehet vásárolni érte. Próbáljatok meg ilyen kis boltot keresni.
2012. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!