Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan bank, ahol ingyenes a számlavezetés? Esetleg még éves kártyadíj sincs?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Több banknál is van ingyenes számlavezetés (pl. FHB K&H OTP ), de csak bizonyos feltételek megléte esetén. Havi 150-200 ezer forintnak kell érkeznie a számlára és vállalni kell adott számú vásárlást bankkártyával vagy adott számú átutalást minden hónapban. Ha ez nem teljesül, akkor több ezer forintos számlavezetési díjat számítanak fel.

Kártyadíj mentességről csak első évben akcióban hallottam.

2012. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem szinte bármelyik banknak van ingyenes számlacsomagja, és lehet, hogy van olyan is, ahol nincs, vagy nagyon alacsony a kártyadíj. még céges számla is van ingyenesen.
2012. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Axa banknál pl. feltételek nélkül ingyenes a számlavezetés, a kártya díja 1000ft 3 évre, de az első 3 évben ingyenes.

Persze vannak hátrányok is, pl. nem tudsz pénzt befizetni és ingyenes kp. felvétel sincs.

2012. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kinizsi bank. Én is ott vagyok.
2012. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt leírtam néhány gondolatot a Magnet Bankos számláról - szerintem ennél jobb nincs:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2012. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, azóta az Axánál ez megszűnt, legalábbis nekem Visa Electron kártyám van. Havi 300 Ft-ot húznak le és ez nagyon bosszant.
2013. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!