Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Otpnél csak 16 számjegy...

Az Otpnél csak 16 számjegy szám van a bankszámlaszámba?

Figyelt kérdés

Elhagytam azt a papíromat amit akkor kaptam amikor a bankkártyám kaptam. Most azonban utalás miatt szükségsem lenne rá. Végül megtaláltam de csak 2X8 számjegy volt rajta. A 8x0 nem szükséges az OTPnél?

Kezdetnek a párom utalt 200 ftot. De ez az elmúlt 12 órában nem érdekezett meg pedig a számlaszám az enyém!

Mi lehet a baj?



2012. szept. 4. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Elméletileg el kéne mennie a harmadik 8 számjegy nélkül is (ha az mind nulla), de ma már soha nem lehet tudni.
2012. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem szükséges beírni az utolsó nyolc nullát, anélkül is menni fog az utalás. Persze, ha beírod az sem baj. Az új rendszer szerint egy órán belül el kell a banknak indítania az utalást, természetesen csak munkaidőben. Ha tegnap délután indítottad az utalást akkor annak kb másnap 9-10 óra körül kell megérkeznie.
2012. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az OTP-nél csak kétszer nyolc számjegy van. Az utalás vagy rosszul történt, vagy elakadt a rendszerben (ritkán, de előfordul). Próbáljátok meg újra az utalást.
2012. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat!

Most 10 órakor jött meg az utalás. Kicsi hosszú volt az átfutási idő de a 2. válaszolónak lett igaza! :)

Köszönöm!

2012. szept. 4. 10:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért aggódtam hogy elég e a 2X8 számjegy mert a munkahelyemen így adtam meg és a fizetésem azért szeretném megkapni! De így biztosan megfogom :)
2012. szept. 4. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!