Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mik a tapasztalatok (! ) a CM...

Mik a tapasztalatok (! ) a CM Kft-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Láttam már itt, hogy írtak róla véleményeket, viszont személyes tapasztalatokkal nem lettek megerősítve. Arra vagyok kíváncsi, valaki vett-e már fel tőlük hitelt vagy van-e ismerőse, aki kapcsolatban van/volt velük és tudna egy kis infót adni.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 4. 13:09
 1/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
2012. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam fent, hogy néztem ezeket és tapasztalatokra lenne szükségem. Azért írtam ki más kérdést, de köszi.
2012. szept. 4. 19:32
 3/4 anonim válasza:

Ugyan nem személyes tapasztalat, de csak ilyenek vannak: előre elkérik az ún. "egyszeri díjat", ez a kért összeg 3%-a, plusz egyhavi törlesztőrészletet.

És soha többet nem fizetik ki a kért hitelt: a megadott számokon egy idő után előfizető nem kapcsolható.

A kiadott tájékoztatójukban egyébként benne van, hogy a bizottságuk minden hónap 20-án dönt, abban a hónapban ki kapja meg a hitelt. Max. a futamidő végére vállalnak fizetési kötelezettséget.

Így nem lehet őket feljelenteni, perelni, illetve nem érdemes.

Max. a Gazdasági Versenyhivatalnál lehet bejelenteni a fogyasztók megtévesztéséért, ezzel azonban nem lehet visszaszerezni a befizetett pénzt, olykor megbüntetik őket, hiszen a személyes beszélgetés nem bizonyítható.

2 havonta nevet, telephelyet, telefonszámot váltanak, egyébként pedig azonos a tulajdonosi kör.

Nekem a sógorom járt így, sok-sok más oda nem figyelő, kétségbeesett emberrel együt. És rajtuk kívül van még jó pár ilyen cég.

Remélem, tudtam segíteni. Vagy legalább informálódni.

Üdv, Éva

2012. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ma voltam bent a VII. Kerületi Rendőrkapitányságon. Ott mondták hogy országos büntetőeljárás folyik a CM Kft ellen. Kedden viszem be a papirokat beadni.
2013. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!