Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fontos! OTP-vel kapcsolatban...

Fontos! OTP-vel kapcsolatban tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Az osztállyal át szeretnénk menni osztálypénz számlához, és azt szeretném megkérdezni hogy a nem dombor nyomatos kártyának van e éves összege és ha van akkor mennyibe kerül? Azt már tudom ha 5 fő ott nyit otp junior számlát akkor a számlavezetés díjmentes, de még szeretnék érdeklődni egyéb költségekről is ezzel kapcsolatba. ( ne mondjátok hogy mennyek be és őket kérdezzem mert csak kiskorú vagyok és csak az ofőm kért meg rá.)

2012. szept. 4. 16:41
 1/1 hájaaa ***** válasza:
Kiskorú is bemehet a bankba. Másfelől meg minden kártyának van valamilyen éves díja. A junior kártyának ha épp van akció akkor nincs, ha nincs akció akkor van. De nagyon kevés pár száz forint...
2012. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!