Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én a CBS AMERICAN AU PAIR...

Én a CBS AMERICAN AU PAIR közvetítő céggel kapcsolatban szeretnék érdeklődni! Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés

Nekem eddig ez volt a legszimpatikusabb, de képzeljétek elmondtam pár ismerősömnek, hogy szeretnék e cégen keresztül kimenni Amerikába. A barátaim voltak olyan kedvesek utána néztek. Sajnos nagyon sok negatív információt gyűjtöttek össze különböző fórumokon.

Többek közt azt, hogy: nem annyi a pénz, amennyit a honlapon feltüntetnek, és hogy az a Bizonyos Zoltán P. kinn New Yorkban, elveszi a lányoktól az útlevelet, és 2 hónap után valami ürüggyel, kirúgat a családtól, akinél dolgoznak, hogy felvehessen új lányokat, akik után jutalékot kap. Többek közt meg tudtam, hogy hazudniuk kell a lányoknak a követségen a J1-es Vízummal kapcsolatban.

Meg hogy Turista vízummal viszik ki a lányokat, mert ők J1-es víummal nem közvetítenek.

Meg annyira érdekes, hogy ez a cég csak 1 éve működik.

Elvileg heteken belül rajtuk keresztül jutnék ki

Én félek, komolyan mondom. Nagyon fura ez nekem.

Rajtuk keresztül biztosan ne megyek sehova! Küldeni fogok nekik mailt ennek bizonyos Dr. Zoltán Péternek címezve,(Ő él kinn New yorkban) és úgy elküldöm, hogy…… Mindegy!


Melyik céget javasolnátok, akin keresztül kijutnék, au pairkodni Amerikába , jól is fizet, nem kamu, és valós adatok állnak mögöttük?


Nagyon köszönöm, és Várom mielöbbi válaszotokat


Szí.1985


2009. nov. 7. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Au pair in America, ezt javaslom helyette. Hivatalosan J1-es vízummal küldenek ki.


A CBS-s felejtsd el, remélem nem mentél ki velük!!

2011. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!