Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet ausztriából...

Szchylla kérdése:

Hogyan lehet ausztriából utalni otp-s számlára pénzt?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogyha bemegy az illető egy teljesen mindegy milyen bankba a maga kis készpénzzével, és hogyan tudja rátenni egy OTP-s számlára? Értem itt, hogy kell e SWIFT-kód, IBAN szám meg ilyenek, vagy csak a sima számlaszám ami áltaban így kezdődik: 117-XXXXX-XXXXX. Vagy mik szükségesek ehhez?

2012. szept. 5. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az illetőnek rendelkeznie kell számlával az adott osztrák bankban ahhoz, hogy utalni tudjon. Az OTP SWIFT kódja és az IBAN számlaszám kell az utaláshoz.
2012. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első válaszadó írta :) Pont ma kaptam így pénzt :) És még annyit érdemes tudni, hogy, ha adott nap 14:00ig utalod a pénzt akkor az legkésőbb másnap du. az otp-s számlán van. Szóval tiszta gyors is :)
2012. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És úgy nem megy, hogy egyszerűen bemegy a bankba, mint itthon, hogy betesz a számlaszámra pénzt?
2012. szept. 6. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Az itthon sem megy, ha nem abba a bankba megy be, ahol a számla van.
2012. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!