Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sajnos van 1-2 helyen tartózás...

Sajnos van 1-2 helyen tartózásom, lakásomon jelzálog hitel van amire havi 75 ezret kellet volna fizetni de ezt nem birtam fizetni (nincs jövedelmem) ezért kérvényezve lett a fizetés könyités amibe nagyon nehezen mentek bele?

Figyelt kérdés
így havi 75 ezer helyett "csak" 30 ezret kell fizetni amit rendszeresen fizetünk és még sajnos ugyan igy fizetés könyitésel van 2 felé a lakáshitelen kivül egy bánkártya hitel meg az apeh felé amiket rendszeresen elkezdtünk fizetni nos az lenne a kérdésem ha vásárolok egy használt autót kb (400ezer értékűt) akkor nem vonják vissza a fizetés könyitést ?( gondolok itt arra hogy ha autót bir venni alapon akkor fizesse teljes részbe ezt is) ? illetve akkor nem foglalhatják le ugye? helyes írásért bocsi nagyon fáradt voltam...

2012. szept. 13. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de minek veszel ilyen helyzetbe autót? Baromi költséges a fent tartása, inkább gondold át.
2012. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy Simsont vagy egy bérletet. Te nem fogsz tudni egy kocsit fenntartani.
2012. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem a kocsi fenntartásával van a gond.. kérlek a kérdésre válaszoljatok!:) köszönöm
2012. szept. 13. 22:50
 4/6 A kérdező kommentje:
mellesleg most is üzemben tartója vagyok egy kocsinak csak ez már nagyon rohad ezért ellesz adva és a következő a nevemen lenne ezért írtam ki a fenti kérdést
2012. szept. 13. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudják meg, és a könnyített részletet fizeted, akkor úgy gondolom, hogy nem gond.


Viszont más részről egyetértek az előttem szólókkal. Beléd úgy látszik, genetikailag kódolva van a pazarlás. Amikor az ember nem tudja fizetni a hitelét, akkor nem kocsit vesz, hanem azt próbálja kifizetni. De te nem.


Gondolom, ahhoz is ez a fajta mentalitás vezetett, hogy nem tudod fizetni a törlesztőt. Majd lesz még ennek keserű, árverezéssel meg kilakoltatással tarkított böjtje is ha így folytatod, bár semmi közöm hozzá, csak úgy mondom.

2012. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pontosan fizeted a részleteket, akkor nincs semmi probléma az ügyeddel. Nem töltik az időt azzal hogy felülvizsgálják egy pontosan fizető adós vagyoni helyzetét.
2012. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!