Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valakinek küldtem pénzt a...

Ha valakinek küldtem pénzt a bankkártyájára, de az a valaki átvert akkor azt az összeget valahogy vissza lehet téríteni hozzám?

Figyelt kérdés
mindössze 26.000 ft-ról van szó. Pontosabban egy interneten vásárolt készülékről van szó, aminek az árát előre utaltam az illetőnek de a készülék nem érkezett meg. Most mit tegyek?

2012. szept. 20. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es, így van!


Létrejött egy adás-vételi szerződés, amit az egyik fél nem teljesített. Utána kell járni, és elő kell venni. Két okból is, egyik a kérdező pénze, ami visszajár, másik, hogy a csaló továbbiakban ne károsítson meg másokat.


9-es, ha te így jártál, az valóban sajnálatos, de a helyedben jobban utána mentem volna. Ha az első rendőr vissza is dobja az ügyet, van felettese, van fogyasztóvédelem, pl.

2012. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
egyépként nem tudom h számít e de kiskorú vagyok 15/l
2012. szept. 21. 15:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Annyiban számít a korod, hogy szülőd kísérjen el intézkedni.
2012. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És csak jelzem, hogy nem kis korú vagy, hanem fiatalkorú, ezáltal korlátozottan cselekvőképes, így teljesen jogszerűen folytathatsz adás-vételt. Így semmi gond nincs.
2012. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ez Vatera/TeszVesz oldalon történt,akkor jelezd feléjük is.
2012. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen ilyesmi oldalon történt. egyépként a telefonszám amit adott nem jó. nem lehet elérni :(
2012. szept. 22. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!