Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv! Az MKB Banknál kértem...

Üdv! Az MKB Banknál kértem visszahívást hitel miatt, a hölgy a telefonban azt mondta, hogy az információk alapján Én megkapom a kért hitelt (600. 000 Ft). Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Két konstrukciót is felsorolt:

2 év : 31756 Ft/Hó

4 év : 18754 Ft/Hó


Végtörleszteni / előtörleszteni is lehet, melynek a díja szinte elhanyagolható 1 év után 0.5%, ami nem sok.

A 2 évesben sokkal kevesebbet kellene visszafizetnem, viszont a 4 évesben sokkal jobb az, hogy 19ezer Ft/hó..így tudok mellette félre is rakni és ha úgyvan elő/végtörleszteni.

A másik kérdésem: Azt mondta az ügyfélszolgálatos hölgy, hogy a kamatperiódus 1 év. Ergo addig fixen fizetek. Ezután ismét 1 évig beáll egy másik kamat, vagy az 1 év után akár naponta változtathatják? Mennyivel fizethetek többet a legrosszabb esetben? A hitel Forint alapú!

Előre is köszönöm



2012. szept. 26. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a rövidebbet választanám, hogy hamar kiszálljak a hitelből. Mivel kamatperióduson belül nem lehet változtatni kamatot, csak kamatperiódusok között, ezért amit második évre megállapítanak, egész évben annyi lesz.
2012. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!