Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom a CHF-et (svájci...

Hogy tudom a CHF-et (svájci frank) átszámítani forintra? (lent BővebbeN)

Figyelt kérdés

szóval van egy svájcifrank alapú kölcsönöm,

és sokszor jön levél (van hogy havonta), hogy túlfizetésem van


2 hónappal ezelőtt jött a levél, hogy 3ezer Ft-tal mínuszba van a számlám (kölcsönszámla), most meg kijött hogy 691,89 CHF túlfizetés van a számlámon,


ha én ezt átszámolom HUF-ra, nekem 131ezer Ft jön ki, ami lehetetlen [691*170(=árfolyam)],

a havi törlesztőrészlet 18-19ezer körül mozog, minden hónapban 20at szoktunk rátenni, tehát ez a 131ezer képtelenség, biztos én számolok rosszul, de akkor HOGY KELL?


hálás lennék ha vki elmagyarázná nekem (bocsi hogy ilyen hosszú lett)


2009. aug. 3. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy túlfizetés, és nem árfolyam különbözet? Mondjuk a tőke várható árfolyam különbözete?
2009. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet, de megmondanád hogy tudom átszámítani a CHFet HUFra??
2009. aug. 4. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
CHF*árfolyammal. A mai MNB devizaárfolyam 174,23. De a saját banki vételi árfolyammal kell számolni, lehet (van) különbség.
2009. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vételi, eladási. A bank szempontjából kell nézni.
2009. aug. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. aug. 5. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!