Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel? Probléma? Bővebben...

Diákhitel? Probléma? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Ezt a levelet kaptam tagnap:



Kedves XYZ!


Adatlapjai hiányosan érkeztek be. A hiánypótlás részleteit megtekintheti a mellékletben.


Üdvözlettel:

Diákhitel Központ

______________________________________


Tájékoztatjuk, hogy a rendelkezésünkre álló adatok alapján Ön a Diákhitel Központ Zrt. Diákhitel Direkt felületén Diákhitelt

igényelt/szerződéses kapcsolatot kívánt létesíteni a Diákhitel Központ Zrt.-vel, azonban 2012.08.29. napján kezdeményezett

rendelkezése társaságunkhoz nem érkezett meg.

Kérjük, hogy rendelkezése érvényessége érdekében a társaságunkhoz be nem érkezett és az alábbiakban megjelölt

adatlap/nyomtatvány kitöltött és kinyomtatott példányát levelünk kézhezvételétől számított 8 napon belül személyesen

eljárva pótolja a www.diakhitel.hu honlapon megjelölt átvevőhelyeken. Az adatlap/nyomtatvány pótlása érdekében kérjük,

személyazonosításra alkalmas okmány legyen Önnél!

Hiányzó adatlap/nyomtatvány: Hiteligénylési adatlap, Kölcsönszerződés

Tájékoztatjuk, amennyiben a jelzett határidő alatt az adatlap/nyomtatvány leadást nem pótolja, rendelkezése érvényesítése

nem áll módunkban.

Kérjük, hogy a Diákhitel Központ Zrt.-vel történő bármely írásbeli vagy szóbeli kapcsolatfelvétel esetén hivatkozzon az e

levélben is feltüntetett nyolcjegyű szerződésszámára. További információk a Diákhitel Központ Zrt. honlapján

(www.diakhitel.hu) találhatók. Kérdéseire a 06-40-24-00-24-es kék számon hívható telefonos ügyfélszolgálatunk

munkatársaitól is választ kaphat.


_______________________________________________


A baj ott kezdődik, hogy én feladtam a hiteligénylési adatlapot - bevittem a bankba, és ők továbbították, a szerződésem saját példányát pedig be is tudom mutatni. Ilyenkor mi a probléma, mit lehet tenni?



2012. szept. 30. 08:32
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a problémám, csak ma kaptam e-mailt. Neked azóta sikerült ezt megoldanod? Mi volt a baj a papírral? Előre is köszi:)
2012. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyanez a probléma.
2012. okt. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez jött......
2012. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Először nézzétek meg, hogy az e-mailben kapott felszólítás szerződésszáma megegyezik a saját kinyomtatott szerződéseteken található szerződésszámmal....valószínűleg nem fog, és ez azt jelenti, hogy nem kell semmit tennetek.:D

Valószínűleg elküldtetek egy másik hitel kérelmet, amit nem adtatok le, erről jött az üzenet.Automatikusan törlődik majd, a rendes igényléstől függetlenül.

2012. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is jött, és első dolgom az volt, hogy a szerződésszámot megnézzem.. hát nem stimmelt :) gondolkozni kőő' :)
2012. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!