Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 20 éves vagyok és szeretnék...

20 éves vagyok és szeretnék 50000Ft kölcsönt fel venni, árvaellátásra meg családipótlékra lehet igényelni?

Figyelt kérdés
jah és édesanyémnak is az özvegyie az én számlámra jön csak az az ő nevén van meg a családi is..ez gondot okazhat?
2012. okt. 10. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönt CSAK fizetésre lehet felvenni, segélyekre nem.
2012. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a providentnél?
2012. okt. 10. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a provident részleteit tudod fizetni, akkor igazából nincs is szükséged a kölcsönre.
2012. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott lehetséges, hoyg adnak, de utála soha többé nem fogsz egyenesbe jönni, mert olyan iszonyú kamatot számolnak, legalább 5-10-szeresét kell(ene) visszafizetned, és ha húzódik, akkor természetesen ez csak erösen nö.
2012. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha ki tudsz fizetni egy hitelt,akkor neked nagyjából nincs szükséged hitelre!

azt a pénzt amit törlesztőre költesz,tedd félre amíg össze nem gyűlik az 500.000! felveszel 500-at és kb 1,1 milliót fizetnél vissza,jobb esetben! na most innentől kezdve,ha nem életbevágóan fontos dolog miatt kell(az autóvásárlás,nyaralás stb nem az)akkor hagyd szépen azt a hiteles elképzelésed és tedd félre a pénzed!nem dobsz ki több,mint fél milliót az ablakon...

2012. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Slash49 válasza:
Ne mondjatok helyességet gyerekek. A providentnél a házi szolgáltatás a drága. Anélkül, ha 70000ezret veszel fel, akkor 120000at kell visszafizetni, míg az otthoni szolgáltatással 160-180ezret. Egyébként meg más bankok nem adnak se családira se árvaellátásra, mert ezek nem vonhatóak.
2016. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!