Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok olyan iskolát ami...

Hol találok olyan iskolát ami esti tagozat de nappali munkarendűnek minősül? 23 éves vagyok és ez az eggyetlen megoldás hogy árvaellátásra jogosult legyek.

Figyelt kérdés
nappali munkarendűnek számított, ha a tanórai foglalkozás száma eléri az iskolában tanítási év átlagában a kötelező tanórai foglalkozások 90százalékát.

#tanulás #árvaellátás #esti tagozat #nappali munkarendűnek számított
2012. szept. 24. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
sehol
2012. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de akkor hogy van ez? az árvasági egyik feltétele hogy nappalis suliba járj, azt pedig 23 éves korig lehetséges. de mostani törvény szerint 25 éves korig igényelhető az árvasági... írtam a nyufig-nak de nem válaszoltak még.
2013. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen 23 éves korig járhatsz,de van ez a megoldás is,ami bár elméletileg létezik,de gyakorlatban sehol nem találtam hasonló munkarendű intézményt az országban.:-( telefonáltam már az atyaúristennek is mindenféle helyre,oktatási minisztérium,stb és igen jár,ebben az esetben,na de egy intézményt nem tudott ajánlani.
2013. jan. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!