Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyorskölcsön 1 havi 500. 000...

Gyorskölcsön 1 havi 500. 000 forintos bérpapírral azonnal, providenten kívül? Részletek lent, nem férek hozzá a kinti fizetésemhez. :' ( Megszívtam?

Figyelt kérdés

Szóval voltak akkor botor hogy kinttartózkodásom utolsó napjára halasztottam a bankszámlanyitást és így mivel szünetre esett itthonra kértem a kártyát.


Ott 7 napot mondtak nekem, telebankban már 5 napot hogy annyi idő alatt kellett volna ideérnie a kártyának... Mindenesetre mi 10 munkanapnál vagyunk most ami 14 nap...

Azt is ajánlották hogy tiltassam le, mert szerintük ellopták.


De egy másik meg azt mondta hogy nem írtak rá postai irányítószámot, de ezt kétlem? Van ilyen? Elfelejthették ezt? Vagy a srác a rendszerben elnézte?


Mindenesetre most nagy xarban vagyok...


A telebankban azt mondták 1 nap, de lehet 2 nap a magyar utalás...

És nekem azonnal kéne a pénz...


Tulajdonképpen ha kapok kpt, akkor azonnal át tudom utalni az összeget telebankon keresztül, de ő csak hétfőn kapná meg kb...


Megszívtam???


2012. okt. 10. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

nem vagyok benne biztos, hogy jól értelmezem...

Tehát van kint egy számlád, amihez a bankkártyádat várod, ami nem akar megérkezni. Ha el is lopták, nem fogják tudni használni amíg nincsen aktiválva, ahhoz pedig kell egy pin kódot igénylő ATM tranzakció, vagy telefonos beazonosítás. Ez minden valamire való kártyaszolgáltatónál így van.

Ha jól értem, most azonnal kellene a pénz, amit valakinek át kellene adnod. Hétfőn érne oda, akkor gondolom külföldre menne az is.

Kölcsönt ha adna is valaki, a bérpapír valszeg kevés hozzá, minimum egy számlakivonat kellene. És 1-2 nap alatt nem kapnád meg, ez ahhoz magas összeg.

Én mit tennék? Vennék egy olcsó repjegyet, az adott országban a reptér 10 km-es vonzáskörzetében, ha nem a reptéren tuti van az adott bankból egy, bemennék és felvenném a pénzt pénztári kifizetéssel. Ez egy nap alatt megvan. Nyilván költség, de Neked kell tudni, mennyit buksz azon, ha nem cselekszel időben, és mennyit a repjegy árán.

2012. okt. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

22-es csapdaja vagy hogy mondjak.


A repjegyet mar nem tudnam megvenni hogy idoben vissza is erjek mert nem lehet utalassal fizetni az utolso napokban... xD


Meg az OTP-s kislany mondott vmi olyat hogy van vmi szamlajuk amit ossze lehet kapcsolni a kinti szamlaval es azonnal raerkezik a penz, ami nekem oszinten hihetetlenul hangzik, de amint nyit itt a bank rakerdezek es nyitoo egyet es a helyszinen telefonon atutaltatom a penzt es ha nem megy at par percen belul akkor megeszem a fonokot es letiltatom a szamlat...


Akkor meg annyi van hogy Lengyelorszagba tudnek elmenni, de a penzem is nagyon hijjan van es azt is rokoni kolcsonbol tudnam megcsinalni... arra meg talan adnanak...


Ugh de utalom az egeszet! Nem hiszem el! Rohej az egesz sztori! Hat nem igaz hogy nem ferek hozza a penzemhez! Basszus es meg vizsgakat is fizetnem kene hat mar olyan ideges vagyok, hogy megy a hasam...

2012. okt. 11. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!