Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angol bankszámlával mi történi...

Angol bankszámlával mi történik ha nem tudom fizetnni a havi kezelési költséget?

Figyelt kérdés
Mivel nem jött be Anglia kénytelen voltam hazautazni de a bankszámlaszámom megmaradt. neten sajnos nem tudom lemondani pénzem meg nincs hogy kimenjek. Teljesen elvagyok keseredve nem akarok adósságba keveredni

2012. okt. 13. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig adósságba fogsz keveredni, ha nem mondod le a számlát! Mielőtt hazajöttél, miért nem mondtad le a számlát?
2012. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majdnem ilyen felelőtlen voltam én is egy Anglia kitérő alkalmával. HSBC-nél volt számlám, és az utazást megelőző napon akartam lemondani. Természetesen nem tudtam!


Viszont azt tanácsolta az ügyintéző, ha hazaértem az online fiókomban írjak egy levelet, hogy az egészet lemondom. A számlámat lenulláztam, arra a hónapra fent hagytam 17 font számlavezetési díjat, majd a levél megírása utáni másnapra megszüntették a számlát.


Egyébként, ha HSBC-nél vagy, a magyar leányvállalatnál is érdeklődhetsz. Bár nincs benne a munkaköri leírásukban, de ha eleget sírsz, talán közbenjárhatnak.


Minden más esetben kénytelen vagy személyesen intézkedni. Költségkímélő alternatíva lehet a repülő helyett a vonat vagy a busz. Már a Volán is indít járatokat.


Szumma: levelezd le az egyik fiókkal, hogy mész -> foglalj oda-vissza jegyet -> keress egy olcsó szállást 1-2 napra


Ételt-italt itthonról is vihetsz magaddal.

2012. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
loydsnál vagyok de semmi email címet nem találok az oldalukon
2012. okt. 16. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan fontos lekottáznod, hogy mész. Google segítségével nézd ki az egyik fiókjukat, majd a közelében egy szállást.


Ha élelmes vagy, fogod a barátnődet, és egy kis kirándulással kombinálod a kötelező ujjgyakorlatot.


Viszont semmiképpen ne halogasd az utazást, ha nem tudod online vagy telefonon elintézni!!!

2012. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!