Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A lakáshitelemet havonta 4....

A lakáshitelemet havonta 4. -én vonják, de csak 12. -én tudom a nyugdíjamból törleszteni. Így mindig késedelmi kamatot számolnak fel. Kértem a 12. -ét adják meg a számlán, nem lehet szerintük, Jogos ez?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a Kölcsörződésedben benne van a törlesztési nap, tehát ha ettől el szeretnél térni, az szerződés módosításnak minősülne, ennek egyrészt lenne banki és közjegyzői díja, ami viszont teljesen felesleges költség lenne számodra.

Próbálj annyi tartalékot képezni, hogy legalább egy havi részlet mindig legyen pluszban a számládon, így nem keletkezik plusz költséged.

2012. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz Cseresznyefa,de ha nekem lenne tartalékom,még hitelt sem vettem volna fel ! Sajna, csak toldozgattással élek, egyszer ezt fizetem,máskor a másikat,mindig ami a legfontosabb és mégis sok számlám csúszik!
2012. okt. 14. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
És még sok tízezren vagyunk ezzel így.
2012. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike!
2012. okt. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!