Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp megadta a folyószámlahitel...

Otp megadta a folyószámlahitelt, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Netbankon igényeltem, engedélyeték, és tegnap küldtem vissza az aláírt szerződést elsőbbségivel. Ma kapták meg.

Ha beállították a hitelkeretet, akkor hogy fogom megtudni? Küldenek smst?



2012. okt. 16. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A CIBnél küldtek smst, de legrosszabb esetben néha benézel a netbankba, és meglátod. Amúgy kérdezd meg telefonon, hogy mennyi idő - bár elég gagyi a telefonos OTPdirekt.
2012. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bemész a bankodba - online - és ott lesz kiírva a - saját Forintod mellett - hitelkeret összege. Amikor vásárolsz valamit, vagy pénzt veszel fel ameddig futja a tiedet használja, majd automatikusan a hitelkeret terhére történik az akció. Sms-t akkor kapsz, ha a azt a szerződésben kérted.
2012. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Azt nem tudtam, hogy a netbankon, hogy fogom látni, de akkor már tiszta.

Mégegyszer köszönöm.

2012. okt. 16. 15:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit, és netbankon sem látok semmit. de próbáltam utalással minuszba menni( másik számlámra utaltam). Engedte. Akkor már él a hitelkeret?
2012. okt. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!