Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Keresek egy olyan ügyvédet,...

Keresek egy olyan ügyvédet, aki segít beperelni a bankomat! Devizecsapdában vagyok. Csak amegnyert per után tudnék fizetni egy megbeszélt %-ot. Van ilyen ügyvéd még?

Figyelt kérdés
Mátészalkához 30 km.-re lakom .

2012. okt. 20. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
polgari per. nincs olyan ugyved aki ingyen vallalna. egy bank ellen pedig szinte lehetetlen.
2012. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A per megnyerésére az esély: 0%

Erről a magyar állam fog gondoskodni...

2012. okt. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért írják sokan, sok helyen, hogy pereljünk, árfolyamgátat felejtsük el , mert az is egy átvágás !!!
2012. okt. 21. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérlek benneteket,hogy ne riogassátok el a pereskedéstől a devizásokat.Igen is,hogy vannak megnyert perek,és egyre több a már beadott kereset.A károsultak nem az államot perelik,ezt tisztázzuk-hanem a bankjukat.És ez a nem mindegy.Mindenkit kérek,hogy ha a téma iránt érdeklődik, elsősorban tájékozódjon a deviza károsultakkal foglakozó oldalakon és utána mondjon véleményt a lehetőségekről.
2012. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző hozzászóló: olvastad a kérdést? szerinted ingyen elvállalja neki valaki? nagyon sok munka van egy ilyen ügyben és filléres ugyvedre szintén nem éri meg rabizni... mellesleg senki nem dolgozik ingyen.persze van esély megnyerni, de ehhez megfelelő ugyvedre van szükség.
2012. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg annyira megkernelek: ki írta, hogy az államot perelne be? a bank polgári per. szerinted büntetőjog?istenem... egyébként igen igazat írsz, viszont szerinted nem lehetetlen ingyen ügyvédet találni?:)
2012. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próba,szerencse !!! , bizok benne, vannak még Magyarországon egypáran,akik nem félnek és segítenek a bajbajutott embereken!
2012. okt. 21. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:

meg mindig csak hangsúlyozni tudom. nem felelmbol nem segítenek, hanem mert ingyen munkát senki nem vállal, főleg egy olyan jó ügyvéd nem, aki megnyer egy ilyen pert.


pl.: gyárban rendelnek 10.000 db pólót, de csak akkor fizetik ki ha mindet eladták. ezt ki vállalja... istenem...

2012. okt. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,tudom én, hogy ez így megy,de ha az ügyvéd bízík magában, és pert nyer ,

utólag nagyon hálás tud lenni az ember !

Lassan dönteni kell,mert az árfolyamgátról is lemaradok !Nehéz döntés,mindenki mást mond ! Köszönöm!!!

2012. okt. 22. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!