Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankszámlacsomagot...

Melyik bankszámlacsomagot válasszam? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nem rtek a témához ugyhogy lehet hogy hulyeségeket fogok kérdezni ezért előre is ellnézést diák vagyok 20 éves eddig semmilyen kapcsolatban nem álltama bankokkal de most szeretnék egy bankszámlát nyitni

az igényeim pedig

más számláról ide utaljanak át pénzt iletve én utaljak át más számlára pénzt

az utalas gyakran kulföldi bankszámlára érkezne

erre kellene leginkább melyik a legmegfelelőbb csomag ?

jelenleg a cib cibezz diákcsomagjánál állapodtam meg

illetve még az a kérdésem hogy a külfoldi utalas hogyan működik ?

Számolnak fel érte külön díjat?

ez a visa meg mastercard mit jelentenek?


2012. okt. 21. 00:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Netbankon mindent meg lehet nézni és nagyon sok mindent elintézni.


Átutalás sokkal olcsóbb mint nem diákszámla esetében vagy talán havi 1-2 ingyenes is. Ezt nem tudom.

De jobbat akkor sem találsz.

2012. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.
2012. okt. 23. 23:13
 13/16 A kérdező kommentje:

vetnétek egy pillantást erre a kérdésre?

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

mert ugye nekem éppen erre kéne a számla&kártya

2012. okt. 24. 00:05
 14/16 anonim ***** válasza:

„még annyi kérdésem lenne hogy ha átakarok utalni másik bankszámlárol azonos/idegen banktol pénzt erre a most nyitando számlára akkor az ingyenes?”

Hát ez annak a banknak a kondícióitól függ ahonnan utalni fogsz az új számldra. Lehet ingyenes is, de lehet hogy fizetni kell érte. Általában az fizet az utalásért (már ha fizetős az utalás) aki utal, akinek utalnak (akihez érkezik a pénz) az nem.


„és ha igénylek hozzá netbankot akkor láthatom az egyenlegemet követhetem a tranzakciokat kimenő és bejövő pénzt egyszoval minden informácio a bankszámlámrol ?/ingyen/?”

igen


A virtuális kártyás (ez a más néven internetes kártya) kérdést meg nem értem. Nekem erstés internetes kártyám van. A legtöbb féle helyen fizettem már vele, sose volt gondom hogy nem fogadták el. (külföldi-belföldi netes áruház, póker oldal, máv, stb)

2012. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a hosszú választ korábban.


Nézd, paypalt még nem használtam, de neten lehet fizetni Erste Visa Electroniccal, a netkártyával úgy szintén csak ahogy már írtam a biztonságot nagyon megnöveli.

Tehát paypal nélkül is vásárolhatsz, de nem hinném, hogy paypallel ne működne az Erste Visa Electron.

2012. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget :)
2012. okt. 24. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!