Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyitott valaki mostanában...

Nyitott valaki mostanában CIBEZZ számlát? Megkaptátok az ajándékot?

Figyelt kérdés

Ugye aki július 30. és szept. 1. között nyit ilyen számlát, 1800 Ft értékű könyvutalványt VAGY ugyanennyi értékben mobilfeltöltést kap (választható). Én 1 hete nyitottam meg a számlát, kérdezték is, mit választok, a mobilfeltöltést kértem, meg kellett adnom, melyik számra kérem, stb. Majd azzal búcsúztak, hogy hamarosan megérkezik az egyenlegemre az összeg. Ennek már egy hete, a feltöltésnek azonban még híre-hamva sincs (a számot biztos, hogy jól adtam meg, mert az internetbankos sms-ek már jönnek rá dögivel, csak épp a feltöltés nem érkezik).


Járt még így valaki?


2009. aug. 11. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a telefonos ügyfélszolgálatnál, hogy mi van???
2009. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!