Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CETELEM, áruhitel. Szeretnék...

CETELEM, áruhitel. Szeretnék tanácsot kérni, főleg olyantól, akinek CETELEM-el kapcsolatban van tapasztalata (ott dolgozott, stb). Szeretnék egy laptopot venni az egyik áruházban. Melyik konstrukciót válasszam?

Figyelt kérdés

1.: egyszeri kezelési költség (42.000 Ft) + 10 x 27.000 Ft törlesztő.


2.: 150.000 ft önerő + 24 x 8200 Ft.


Igazából nekem az első tetszik jobban, viszont nem szeretném, hogy elutasítsanak, mivel az elsőbe mint látjátok nem raktam Önerőt (nemtudom itt lehet-e, ez a bolt honlapján volt kiírva.)

A lényeg. Melyik konstrukciót kapom meg előbb? Vagy mit ajánlatok? Próbáljam meg az 1. konstrukciót önerővel?

Nem szeretném, ha elutasítanának, ezért kérem a segítségeteket.

Köszönöm.



2012. nov. 4. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Pár adatot azért megadok még:

Albérletben lakom

Egyedülálló vagyok, 23 éves

150.000 Ft a nettóm

8 hónapos a munkaviszonyom, egy nagy cégnél, munkaerőközvetítőn keresztül.

Szolgáltatás munkakörben dolgozom.

Csak folyószámlahitelem van, aminek a keretét nem használom ki.

2012. nov. 4. 20:16
 2/4 kapo1588 ***** válasza:
a laptop alapból mennyibe kerül hitel nélkül? nem könnyebb lenne spórolni rá 3-4 hónapig.. 150 nettóból azért már szépen lehet.
2012. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nem! Mindenképp ez a 2 megoldás az esedékes :)
2012. nov. 4. 21:20
 4/4 A kérdező kommentje:

A laptop hitel nélkül 290.000 Ft

(tudom, hogy nem 0% THM-es hitel, de ez a laptop az ami kell)

2012. nov. 4. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!