Van olyan bank, ahol ha megszüntetem a számlámat, akkor ingyen ki tudom venni a pénzemet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, számlazáráskor mindenképpen felszámolnak díjakat.


Pár napja szüntettem meg megtakarítási számlát és KP-ban kértem a pénzt így 750 forintot vesztettem. Ki kellett fizetni az internetbank havidíját erre a hónapra, illetve mivel KP-ban kértem felszámoltak 509 forint kezelési költséget is.

2012. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem az ilyen díjakat kérdezem, hanem a készpénzfelvételi vagy más hansonló díjat, ami nem fix összeg, hanem százalék vagy ezrelék, ugyanis több millióra gondoltam, és ott már nagy veszteség érne.


Szóval valaki tud olyan bankot, ahol ilyesmi költség nélkül fel lehet venni számlazáráskor a pénzt, és nem számít készpénzfelvétnek?

2012. nov. 5. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb banknál van ingyenes kártyás kp. felvétel, igaz csak 1.000-re kerekített összeget vehetsz fel.
2012. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ott meg tipikusan limitált és csak havonta egyszer vagy kétszer, vagy nem? De én konkrét bankot kérdezek, és eddig még erre nem érkezett válasz. Jó lenne, ha valaki a kérdésre válaszolna.
2012. nov. 6. 07:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedben nem konkrét bankot kérdeztél, egyébként több milliót sehol nem fogsz tudni felvenni bankfiókban.
2012. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs, akkor helyesbítek: melyik banknál lehet?
2012. nov. 6. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Budapest Banknál ha dombornyomott a kártyád, de olyan amit külföldön a világvégén is használhatsz aminek a díja 3600-5600ft között mozog plusz a rajta levő pénz folyamatosan tőzsdén vesz részt egy része.


Számlazáráskor megkaptam a kártya díját is és a rajta levő összeget, nem kértek konkrét kezelési költséget meg pénzfelvételi díjat.


De kérdezd meg őket mindenképpen!

2015. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!