Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki még rajtam kívül,...

Morci Nagy Dóra kérdése:

Valaki még rajtam kívül, nincs megelégedve G. Nagy Ottó hitelközvetítő munkájával!? (mert ha igen írjon)

Figyelt kérdés
Felvilágosítottak, hogy mit lehet kiírnom!
2012. nov. 5. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyik hitelközvetítő munkájával se :)
2012. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

kedves előző! Alig vagy előítélettel a hiteltanácsadókkal szemben és nyilvánvaló, hogy nem találkoztál velem! :))


Kedves Kérdező,

Nem hallottam róla, de ha beírod a google-ba, akkor elég sok infó jön ki róla. Például az is, hogy aktív bárosoknak intéz hitelt. Szerintem egy szakmailag jó hiteltanácsadó ilyet nem tesz...


Ráadásul előre kell fizetni a bankszámlájára, ami beteg dolog és sikerdíjat kér. Ez kifejezetten érdekelné a PSZÁF-ot és talán a fogyasztóvédelmet is....

2012. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
itt van, aki találkozott vele... [link]
2012. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
és itt is: [link]
2012. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az ember nem lehet hivatalos engedéllyel rendelkező tanácsadó, csak egy önjelölt csaló, mert akinek van a bankokkal szerződése, van PSZÁF engedélye erre a munkára, az egyrészt nem kér pénzt az ügyféltől és nem állít valótlanságokat, pl BÁR listásoknak nem ígér hitelt.


Ha esetleg mégis van jogosultsága, akkor megtévesztésért és szándékos károkozásért fel lehet jelenteni a PSZÁF-nál és a rendőrségen, ha viszont nincs jogosultsága (ez a valószínűbb), akkor a rendőrségen kell feljelenteni.


Tanulság?


Csak leinformálható, jogosultságokkal is rendelkező tanácsadótól szabad tanácsot kérni és pénzt soha, senkinek nem fizetünk ilyesmiért előre. (Jobb helyeken utólag se kell fizetni a tanácsért, mert ezt a PSZÁF csak nagyon szigorú feltételekkel engedélyezi.)

2012. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!