Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2009-ben BAR listára kerültem,...

2009-ben BAR listára kerültem, de a tartozásom rendezve lett még abban az évben. Akkor most passzív BAR listás vagyok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a tartozás kifizetésétől számított azt hiszem 5 évig
2012. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi.

Tehát amit olvastam, hogy 1év után elévül, az nem igaz, én is 5évre emlékszem...sajnos.

2012. nov. 5. 20:29
 3/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
100%

Az 5 év régen volt. Most már passziválást követő egy év után lekerülsz.

Esetleg lakáshitelben gondolkozol? :)

2012. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor nagy valószínűséggel már nem vagyok rajta? :D

Lakáshitel sajna majd csak 1,5-2év múlva lesz aktuális, egyenlőre párom személyi hiteléhez kellenék, mint adóstárs vagy minek nevezik. Akkor az lehetek, ugye?

2012. nov. 6. 06:11
 5/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

lehetsz, ha a bank belső fekete listáján nem szerepelsz, mint rossz adós. Ilyen listáján max annál a banknál szerepelhetsz, aki feltett a KHR-re (BAR)

Viszont azt gondold át, hogy egész biztos szükség van-e a személyi kölcsönre és mennyire bízol meg benne, hogy fizetni fogja. Sok csúnya történetet hallottam már sajnos....

2012. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére meg tudtuk oldani kölcsön nélkül is. Örülök, hogy nem kell felvennünk hitelt,de ha úgy adódna én teljesen megbíznék benne.

Köszönöm a válaszokat, a "passzivitásomnak" utána kérdezek.

2012. nov. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!