Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitelem kiváltásához...

Lakáshitelem kiváltásához szükségem lenne 2,5 mó ft-ra, amit kb 10 éves futamidő mellett havi max.40 ezer ft-al tudnám törleszteni. Mely banknál tudnám legkedvezőbb feltételekkel kiváltani a hitelem?

Figyelt kérdés
57-éves nő vagyok. Mely banknál valósítható meg,a viszonylag csekély értékű törlesztő részlet mozgása,ingadozása?
2012. nov. 8. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Több banknak is van ajánlata lakáshitel kiváltásra, a havi törlesztőrészlet is alatta lenne a 40.000Ft-nak 10 éves futamidővel, van olyan ajánlat is, ami a futamidő végéig fix lenne, tehát egyszer sem módosulna a részleted, de adatok hiányában nem tudom megmondani, hogy Te jogosult vagy-e rá.


Pl lényeges az életkorodon kívül, hogy mennyi a havi netto kereseted, kp-ban, vagy folyószámlára kapod-e a fizetésed, van-e egyéb hiteled, hitelkártyád, folyószámla hitelkereted? A lakáshiteledet mindig időben befizetted-e, van-e férjed, eltartottad?


Ha ezeket megírod, akkor tudok segíteni.

2012. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy lényeges kérdés! Mennit ér szerinted most a lakásod?
2012. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
szerintem az is fontos, hogy most mely banknál van a tartozásod és, hogy ezt csúszás nélkül rendben fizetted-e. Természetesen emellett lényeges információk, amiket előttem kértek.
2012. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!