Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyissak folyó-/bankszámlát...

Hol nyissak folyó-/bankszámlát, melyik bankot válasszam?

Figyelt kérdés
havi jövedelem érkezne rá rendszeresen 150ezer. hallom, hogy már itthon is egyre több helyen vannak opcionális kedvezmények: ingyenes számlavezetés, ingyenes pénzfelvétel, ingyenes utalás, netbank stb. Melyiknél van esetleg ez mind ingyen? Köszi!

2012. nov. 18. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van rendszeres havi nettó 150ezer jövedelmed akkor a K&H zérószámlacsomag a legjobb szerintem.

Ingyenes számlavezetés, ingyenes bankkártya, ingyenes utalás netbankon, havi két ingyenes pénzfelvétel K&H atmből.

És ez január 1től sem emelkedik egyelőre.

2012. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a citi bank Top díjcsomagját találtam a legjobbnak, arról valakinek tapasztalata? Ott minden ingyen van, ami negatív, ha nem érkezik meg a havi 150e akkor 3600 Ft a levonás.
2012. nov. 19. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:

K&Hnál meg ha nem jön meg a havi 150 fizetés akkor csak simán felszámítják a havi számlavezetési díjat (675ft) és kész. De a többi díj ugyan úgy marad akkor is nulla.

[link]

2012. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!