Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki vett már fel Providente...

Valaki vett már fel Providentes hitelt?

Figyelt kérdés
Én nézegettem olvasgattam szerintem minden rendben lenne csak annyi a gond hogy próbaidőn vagyok és nem adnak munkáltatóit és hogy az szükséges hozzá vagy elég a bankszámlakivonat?Köszi a segítséget előre is.

2012. nov. 20. 16:23
 1/5 schocko ***** válasza:
100%
Sokan vettek fel, azóta nem tudnak aludni.
2012. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Providenthez még bejelentett munkahely se kell, akkor miért ne lenne jó a próbaidő? Ez egy ilyen cég, ők kifejezetten arra szakosodtak, hogy a különösen kockázatos hitelfizetőknek is nyújtsanak lehetőséget.
2012. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de van olyan része ahol ugye hetente fizetek de nem nekik adom hanem egy emberen keresztül van a fizetés oda nem kell munkáltatói semmi de van egy másik része ahova kell és ott nekik utalom a pénzt és nem is kell annyival többet visszafizetni mint így emberen keresztül.Erről valami?
2012. nov. 21. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerüld őket, mint a poklot! Gondolkozz! HA próbaidőn vagy, akkor a jövedelemszerző tevékenységed időtartama kérdéses. Lehet, hogy holnap kirúgnak, lehet, hogy a jövő héten, persze az is lehet, hogy pár évig lesz munkád. Ilyen bizonytalan háttérrel hitelt felvenni nem csak a Providenttől, de bárhonnan máshonnan is a legnagyobb őrültség!
2012. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Providenthez még bejelentett munkahely se kell, akkor miért ne lenne jó a próbaidő? Ez egy ilyen cég, ők kifejezetten arra szakosodtak, hogy a különösen kockázatos hitelfizetőknek is nyújtsanak lehetőséget."


Istenem te milyen buta vagy. Persze a Provident csak úgy szórja a hiteleket visszafizetést nem varnak el nem? Szerinted így adnak jövedelem igazolás nélkül bárkinek is pénzt? Arra szakosodtak, hogy kockázatos hitelfizetőknek is nyújtsanak lehetőséget? Istenem. :D

2013. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!