Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal limitálta a paypal...

Pvmadam kérdése:

Paypal limitálta a paypal számlámat és adatokat kér?

Figyelt kérdés
paypalra utaltak nekem 2000 $-t és paypal limitálta a paypal számlám, és nemtudok se kivenni, se küldeni, azt irték hogy scanneljek be személyigazolványt és valamit ami igazolja a lakcímemet. személyigazolványt elfogadta de lakcimkártyára azt mondta hogy nem jo. Mit tegyek?

2012. nov. 22. 17:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

I regret to advise you that the proof of address you have supplied cannot

be accepted, as the document must clearly show that it was issued within

the last 12 months. Please provide us with a recent proof of address.


What is a valid proof of address?


We accept:

- Utility bills (phone and broadband services, health insurance, gas,

water, electricity or the like),

- Bank or credit card statements.

- a copy of your driver's licence (if issued within the last 12 months)

- a copy of your printed payslip



ezt küldték

2012. nov. 22. 17:10
 2/25 anonim ***** válasza:
50%

Hát scannelj be nekik akkor egy friss közüzemi számlát, amin rajta van a neved meg a lakcímed...


Egyébként magadnak csináltad a bajt, minek kértél egy összegben ekkora utalást?? EU-s törvény kötelezi őket, hogy minden ekkora összegnél vizsgálódjanak a pénzmosás elkerülése miatt. Most vitatkozhatsz velük, úgy, hogy nekik ott fogalmuk sincs, mi az a magyar lakcímkártya, (meg hogy a magyar vezetői engedélyen sincs semmi ilyesmi feltüntetve) ahelyett, hogy mondjuk 4 hónap alatt kérted volna le a pénzt 500 dolláros részletekben, és fel se tűnt volna nekik.

2012. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 hájaaa ***** válasza:
50%

Egészítsd ki a dokumentumaidat! Mit gondoltá majd csak úgy jobbra balra kaphatsz meg utalhatsz pénzt mindenféle beazonosítás nélkül? Pénzmosásról-, pénzügyi bűncselekményekről még nem hallottál?

Küldjé nekik rendesen látható lakcímkártyát meg vmi hétköznapi számlát ami a nevedre szól +még ami ott levan írva

2012. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
azthittem 630 ezer alatt nem fogják... van skyped vagy valamid hogy beszéljünk?
2012. nov. 22. 17:29
 5/25 A kérdező kommentje:
auto hitel kifizetésröl jolesz? rajta van dátum cím meg név
2012. nov. 22. 17:31
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de miről is akarnál beszélni?

Ott van, hogy olyan dokumentum kell nekik, amin rajta van, hogy 12 hónapnál nem régebben kiállított, és ott van, hogy elfogadnak közüzemi számlákat.


Fogjál egy villanyszámlát, aztán scanneld be nekik azt...

2012. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a legtöb számla nem az én nevemen van, hanem a férjemén, az is jo lesz?
2012. nov. 22. 17:33
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Honnan van ennyi gempátok, elképesztő.
2012. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Arra kíváncsiak, hogy tudsz-e nekik valami olyan ismert közüzemi szolgáltatótól mutatni valamit, amin ott van a neved, a lakcímed, meg az, hogy ez nem régebbi 12 hónapnál.


Valami ilyet keressél.


Vagy ha minden kötél szakad, kérd a lakcímről hatósági bizonyítvány kiállítását a jegyzőtől, azt meg fordíttasd le nekik az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Irodával :P

2012. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
feltöltöttem a képet a számlárol, de aztirja hogy telefon/áram számla kéne, de az nem az én nevemen van
2012. nov. 22. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!