Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kedves valaszolok! Hogy lehet...

Kedves valaszolok! Hogy lehet egy kolcsonszerzodebol amelyben adostars vagyok kilepni vagy is akar perrel kenyszeriteni a bankot birosagi vegzessel, hogy kivegyenek belole?

Figyelt kérdés
Tortent ugyanis,hogy az ex parom akivel mar 4 eve nem vagyok eggyutt becsapott csaladjaval eggyutt!Jelzaloghitelt vettek fol a lakasukra es engem mint jol keresot megkertek,hogy szalljak be,mert ha nem nem kapjak meg a hitelt.Megtettem!Most az egesz osszeget rajtam akarjak beverni!Meggondolatlansagom aldozata vagyok!Kerem az segitsen aki hozzaerto koszonom!
2012. nov. 26. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudsz kilépni, senki nem tartott a fejedhez fegyvert, hogy írd alá

amikor kifizetted az egész összeget, akkor indíthatsz egy polgári peres eljárást az exed ellen, de készülj fel rá, hogy ennek vége csak több év múlva lesz várhatóan

"a saját meggondolatlanságom áldozata vagyok" az egy baromi kemény tanulólecke, legközelebb gondold át, mielőtt aláírsz valamit

2012. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kilépni. Ha egyszer azt aláírtad, akkor vállaltad a vele járó esetleges kellemetlenségeket is. A bíróság sem tud mit csinálni, ha egy érvényes szerződésetek van. Ki kell fizetned az összeget, ha csak ők nem fizetik ki valahogy és majd később visszaperelheted tőlük a pénzt, de az nagyon sok idő.
2012. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
haveromnak így úszott el 11 milliós lakás, most kezd új életet öregen ... de jól viseli :)
2012. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kilépni az adóstárs szerződésből.

Tudod ere mondják, hogy senki homlokára nem szegetek pisztolyt, hogy írjon alá ilyen szerződést. feltételezem hogy a te homlokodat sem nyomta a fegyver csöve. Ha már voltál olyan "okos" hogy aláírtál egy ilyen szerződést, akkor vállald a következményeket.

Annyit tehetsz hogy amikor kifizetted az összes tartozást, polgári peres úton megpróbálod visszakövetelni a pénzedet..

2012. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az adósság a tiéd, ha ők nem fizetik. El kellett volna olvasnod a szerződést. Ebből nincs kiút.
2012. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szabadulj meg minden neveden lévő vagyontárgyadtól, nehogy abból árverezzenek. Ha lehet, a munkahelyeden is próbálj meg fekete pénzt kapni. (számlázással, valahogy). (Utána persze, ha a helyzet rendeződött, fizesd be önként az elmaradt adókat, hogy minket, a társadalmat ne érjen kár...)


Aztán menj be a bankba, és mondd meg, hogy nem tudsz fizetni, javaslod, hogy mielőbb árverezzék a jelzálog alatt lévő ingatlant. Hirdetheted is, ha tudsz rá jó vevőt, jobban jársz. Ekkor egyrészt csökkented a ház értékével a tartozást, másrészt pedig kicsit megnöveled az adósok fizetési hajlandóságát.


Ezt a megoldást tudom javasolni. Ja, és igen, utólag perelni az adósokat. Ez természetes...

2012. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az eddigieknél naívabb megoldás, de ha meég nem próbáltad: egyezkedj az exeddel, hogy hejetted találjon valakit, mert a banknak nme te kellessz, hanem a pénz. Illetve megnézném, h mekkora mértékben csökkent az adóság, mert talán kisösszegre a bank is megelékszik egy emberrel, ha az fizet rendesen. Esetleg + jelzálog az exed rokonságának ingatlanára.
2012. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rövid időn belül a teljes pénzügyi rendszer összeomlana, ha egy ilyen szerződésből csak úgy ki lehetne lépni. Remélhetőleg soha nem kerül rá sor.
2012. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!