Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Telenor szerződés felbontás?

Telenor szerződés felbontás?

Figyelt kérdés
A telenornál van testvéremnek szerződése, aki hozzánk van bejelentve, rengeteg felszólítás jön ki a címünkre, de nem olvastunk bele, mert az övé, pár hónapja nem tartjuk a kapcsolatot, a telenor most küldött egy levelet, hogy 62000FT-ot fizessünk be a szerződés felbontás miatt, az elmaradt havidíjakat(50000FT) már befizettem, ha ezt befizetem végre lesz végre? vagy ugyanúgy fizessem a havidíjat?

2012. nov. 26. 14:52
 1/3 Nadetényleg válasza:
A Telenort kellene megkérdezned, de ha szerződés bontás miatt kérik a díjat, jó az esélye, hogy ez az utolsó. De miért is kell helyt állj az ő tartozásáért? Mert nálad volt bejelentve? Ettől még nem kell fizetned, csak ha te voltál az előfizető, vagy költségviselő.
2012. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hozzánk van bejelntve,örökölt is tulajdonrészt,tehát még "kidobni se lehet" a behajtókkal meg nem akarok szórakozni. egyébként voltam bent és aztmondták,hogy tényleg az utolsó, de ők se értették mért én fizetem :)
2012. nov. 28. 18:03
 3/3 Nadetényleg válasza:
Rajtad semmiféle behajtó nem fog követelni semmit. Attól, hogy a levelek a te postacímedre érkeznek, meg az ingatlanban résztulajdonos, vagy közös a kiskutya, a mobil még nem közös. Persze a te dolgod és pénzed.
2012. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!