Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakásvásárlási hitelt szeretné...

Lakásvásárlási hitelt szeretnék felvenni (3 millió forintot), minimálbérrel lehetséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg 4 órás minimálra vagyok bejelentve, de el tudom intézni, hogy teljesre legyek. A kérdésem, hogy 3 hónappal a hitel előtt már úgy kell legyek bejelentve, vagy elég abban az egy-két hónapban, amíg intézik a hitelt? Hosszú futamidőre venném fel, és lenne mellé 6-7 millió önerő. Szerintetek járható út? Van valakinek tapasztalata?
2009. aug. 18. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokban ne reménykedj. Nemrég egy barátom 70ezer forintos mosógépre nem kapott áruhitelt, mert még csak három hónapja dolgozik, pedig bruttó 150ezer a fizetése.
2009. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utolsó 3 havi munkáltatói kell és utolsó 2 havi bankszámla kivonat, amin már a magasabb bér szerepel. Ennek már a beadás időpontjában meg kell lennie. Előfordulhat, hogy ilyen esetben (7 milla önerő, 3 milla hitel) tisztán vagyoni alapon is átmegy a hitel, és nem kérnek munkáltatóit, de így biztosabb.
2009. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 millió önerővel minek 3 milla hitel? Bankfüggő hogy mire adnak-mire nem. Attól is függ hogy mire kell, de amire nekem nem adnának, elgondolkodnék rajta, ha adnának tudom e fizetni.
2009. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, írjatok még!


Azért kell még 3 millió, mert Budapesten 6 millióból nem nagyon lehet lakást venni. Mi babát szeretnénk, ezért kell a lakás, és 9-ért már lehet kapni olyat, amit szeretnénk.


Azt tudja valaki, hogy ha jövedelemigazolás nélkül kapok hitelt, akkor mennyivel magasabb a törlesztőrészlet?

2009. aug. 18. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 21:07. Lakásvásárlási hitelt csak lakásra adnak, nem kérdés, hogy mire kell. Az meg, hogy van valakinek önereje, nem jelenti azt, hogy az elég is egy lakáshoz, tehát kell még hozzá hitel is.


Kedves Kérdező! Ha pontos válaszokat szeretnél, kellene hozzá még pár adat, ha írsz privit, pontosabban is ke lehet számolni!

2009. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ke=ki :) bocsi :D
2009. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha 3millió ft hitelt nézek 20év futamidőre, akkor 4ezer ft-tal drágább a törlesztőd tisztán fedezet alapon, mintha lenne 3 hónapig bankszámlára érkező 8 órás minimálbéred.

Díjmentesen dolgozó hiteltanácsadó vagyok, rengeteg bankkal vagyok szerződésben. Tudok Neked több bankra kalkulálni. A bank fizet nekem folyósítás után, ha a hiteled az én segítségemmel adtad be. Ha érdekel, akkor írj privit és nagyon szívesen segítek.

www.bankhitel.ws

2009. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hétfőtől nem ad az a bank tisztán fedezet alapú hitelt, aki aláírta az etikai kódexet!!!
2009. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
NEM!
2009. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!