Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem bank adósságkezelési...

Cetelem bank adósságkezelési osztály, mi az eljárási folyamat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Édesanyámnak van hitele a Cetelem felé. Sajnos munkanélkülisége miatt elmaradt 3havi törlesztéssel, viszont addig mindig pontosan fizetett. Ma került át a bank adósságkezelési osztályához. Az volna a kérdésem, hogy mennyi idő fog eltelni még kiadják az ügyét végrehajtásra ha nem tud fizetni? Ez megy pár hét alatt vagy azért ez hosszabb folyamat? Mert januártól már lesz új állása.

2012. dec. 11. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívjátok fel őket, és kérjetek halasztást, bárt ezt már előbb kellett volna, most talán ünnepek miatt nem kopogtatnak be karácsonykor, de én nem várnék vele.

Hívjátok fel őket, és egyezkedjetek velük!

2012. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hívtuk őket kértünk halasztást, de azt mondta a nő nem adhat. Ha nem fizetjük be az elmaradást akkor továbbadják a dolgot "szerződés felmondás előkészítésre". Ez mit jelent?
2012. dec. 12. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy egy kicsit elkéstetek. Felbontják a szerződést, akkor tovább nem kell fizetni, megpróbálják behajtani, vagy bírósági útra terelik.

Valamennyi pénzt elő kéne kapni, tudom nem egyszerű, de próbáljátok meg!

2012. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a segítséget.
2012. dec. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!