Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste miért nem közli...

Az Erste miért nem közli havonta, hogy milyen árfolyamon és mennyi CHF összeggel számol?

Figyelt kérdés

Egyetlen folyószámlán sem jelenik ez meg.Többször próbáltam más a megadott középértékkel számolni, egyszer sem egyezett a banki számítással! Erre nincs szabály? Sokszor úgy érzem, hogy pl.8napos késés után a kamatot duplán számolja el, egyszer a havi alaptartozásban, utána rögtön külön is. Ezt hol lehet ellenőrizni?

Kérhetem a banktól, hogy közölje folyamatosan a folyószámlán az adott hóban mit szorzott mivel? Vagy írjak a PSZÁF-nak? Én úgy érzem, hogy az 5 év fizetés alatt többször át lettem verve a havi részletfizetéseknél, hol lehet vagy hogyan lehet ezt ellenőrizni annak, aki "nincs otthon" a banki számításokban?


2012. dec. 13. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért közlik, hogy elkeserítsenek!:D
2012. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!