Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal fióknál megvalósítható ez?

PayPal fióknál megvalósítható ez?

Figyelt kérdés

Jelenleg a PayPal fiókom euróban tárolja az összeget, ebben a pénznemben fogadta. Viszont a hozzá csatolt folyószámla az forint alapú.


Van ugyanennél a banknál , Mastercard kártyával egy euró folyószámlám is. Ha azt akarom, hogy a paypalomon lévő összeg átváltás nélkül az eurószámlámon kössön ki mit kell tennem?


Látom az opciót paypalon, hogy hozzá tudok kapcsolni több számlát, és kártyát is az elsődleges mellett. Viszont melyik kell nekem az én helyzetemben? Kell-e csatolnom egyszerre az eurós kártyát is , vagy elég csak a folyószámla csatolás? Illetve minden következmény, levonás nélkül jár ez? Nem vagyok annyira szakértő a paypal működésében és a bankokkal való kapcsolatában, és amikor próbáltam neten ez után olvasni, olyanokba akadtam, amik csak tovább bonyolították..pl láttam olyat, hogy valami business accountra kéne beújítanom stb.


Kösz a válaszokat előre is.



2012. dec. 17. 02:24
 1/1 Hintalow ***** válasza:

Csak forintot tudsz lehívni a paypal számládról.

Az oka annyi, hogy a paypal itthon ft számláról intézi a kifizetéseket (az unicreditnél vezet számlát)

ergó hiába indítod el euró lehívásást, úgyis átváltják küldés elött Ft-ra.

2012. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!