Megvalósítható?

Figyelt kérdés
Orvosi diplomát szeretnék szerezni, majd utána kimenni Németországba és ott dolgozni, ott lennék rezidens és ott is szakosodnék. Majd ha lesz már annyi pénzem esetleg magánpraxisba kezdeni, de ezt megint nem muszáj csak felmerült bennem...vagy ugyan ezt véghez vinni csak Franciaországba? Úgy tudom, hogy ezekben az országokban jól keres az aki orvos. Szóval kemény munkával,nyelvtanulással lehetséges?
2012. júl. 27. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ennek abban a formában, ahogy leírtad semmi akadálya sincs.


Azt mondjuk nem tudom, hogy az Orbán kormány mennyire gondolja a frissdiplomás orvosok röghözkötését komolyan jelen pillanatban, de tulajdonképpen egy nyugati orvosi bérből akár vissza is lehet fizetni az egyetem díját és kapják be.

2012. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem Magyarországon fogok diplomát szerezni ;)
2012. júl. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!