Fallow kérdése:

Melyik bankot válasszam?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik bankot válasszam?

- Budapest Bank

- K&H Bank


Amit fontos tudni:

- Havi 130-140ezer forint jövedelem érkezik

- Szoktam utalni a számláról

- Néha vásárlok is bankkártyával

- Legtöbbször leveszem több részletben a jövedelmet.


Köszönöm előre is az építő jellegű válaszokat :)



2012. dec. 17. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
OTP
2012. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt a lehetőségek között.
2012. dec. 17. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]


Egyébként meg szerintem ha bp-i, vagy Bp. környéki vagy, akkor válaszd a Gránit Bankot - az övékénél kedvezőbb kondíciókat aligha fogsz találni. [link]

2012. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok, de az ország egész területén szoktam utazni és több heteket eltölteni. :)
2012. dec. 17. 19:04
 5/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

BB díjmentes számlacsomagjához, amiben minden benne van (utalás, kp. felvétel stb)150.000 ft havi bevétel kell.

KH Zéró csomaghoz szintén.

Ha nem éri el a 150ezer forintot a havi bejövő utalás, akkor is kérheted, csak ebben az esetben kb. havi 500 ft az utalás díja.


Most BB-nél van számlánk (hitel miatt), de a KH Zéró számlacsomagját jobbnak találtam.


Raiffeisen Bankot nem említetted, de a díjnullázó csomagjukban minden benne van ingyen és csak havi 120ezer ft utalás kell nekik a díjmentességhez.

2012. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lórip válasza:
Én is a BB-nél tettem le a voksom, eddig nincs is semmi probléma velük. :) Nagyon sokáig rágódtam azon én is hol legyen a kis "vagyonom", de náluk nagyon jó feltételek vannak és szimpatikusak: [link]
2013. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!