Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tőzsdézők, illetve abban...

Tőzsdézők, illetve abban jártas emberek. Segítség?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 500 Eurot befizettem egy számlára az IronFX-nél. Nem én kereskedek, hanem egy bróker kereskedik nekem. Az történt (a brókerem elmondása szerint), hogy visszazárták a piacot, kilőtt az Euro és elúszott a pénz. Ez mit jelent? Gyakorlatilag minden elveszett? Valaki van még az IronFX-nél?

2012. dec. 19. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy értette, hogy visszazárták a piacot?

Miért nem tőle kérdezted, hiszen a saját pénzedről van szó, ő meg letudta ennyivel?

2012. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát csak ennyit írt. Írtam neki, hogy magyarázza ezt meg, mert nem értem, még nem válaszolt...
2012. dec. 19. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

A Forex, meg általában a tőkeáttételes kereskedés az ilyen.

nagyot lehet nyerni meg bukni is. Nekem egy tesztelés alatt álló rosszul beállított robot vitt el kb 400 dolláromat plusz aludni se tudtam tőle. De legalább nálam volt a kontroll és le bírtam állítani :)


- Soha ne bízd másra a pénzed, mert ezzel megtagadod a felelősséget és elveszted az irányítást.


- A szegénység ott kezdődik ahol a felelősséget megtagadják.


- A bróker lehet hogy azt állítja hogy ért hozzá, meg lehet hogy sok jó kötése volt eddig, de a tőzsdén mindenkinek lehet balszerencsés napja, amikor nem jön be a stratégia.


-Nagyon fontos, a tőzsdén, az életben, megkockáztatom, de még a nőügyekben is,meg minden területen: ha tévedtél, elcs*szted, ismerd be, és ZÁRD LE, SZÁMOLD FEL A BUKOTT POZÍCIÓT! tudom hogy sz*r érzés, de ami el van rontva azt fel kell számolni.


-Tudom, hogy csábító a nagy tőkeáttétel, de főleg kezdőként ne kockáztass sokat. a számlád néhány százalékát feltenni egy ötletre bőven elég.


- Én még senkit nem láttam, aki 1 találomra berakott kötéssel vágott zsebre 1 marék pénzt. Nagyobb az esélyed hogy beléd csap a villám.


-sőt, kezdetben inkább demó számlát használj, igazi pénz nélkül, erre sok brókerrel van lehetőség.


- Láttam már olyan embereket akik felelőtlenül fűnek fának ajánlgatják a forexet, egyszerűnek beállítva. Valójában nem egyszerű. a világgazdasági folyamatok nagyon bonyolultak, szerintem maguk a politikusok és bankárok sem tudják áttekinteni. tehát egy kicsit sötétben tapogatózás.


- Végül: tekinsd tanulópénznek. ha érdekel a tőzsde, akkor ne add fel, hiszen a mi generációnknak szinte biztosan nem lesz nyugdíja, tehát öregkorunkra kénytelenek leszünk a befektetéseinkből megélni.

Másik szempont, hogy a szakmádat sem seperc alatt tanultad meg, hanem mondjuk az alapokat elsajátítottad az egyetem alatt, aztán még utána is mindennap tanulsz valami újat amíg élsz.

2012. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó!

Miért használsz robotot? Sosem fogom megérteni......

2012. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A robotot nagyon ajánlgatták,meg korábban elég jól is teljesített. és gondoltam kipróbálom, teszem hozzá, hogy csak mikro számlán, és egy halom pénzem volt a rendes bankszámlámon, szóval belefért az is hogyha esetleg rajtaveszt. olyan pénzt kockáztattam, aminek az elvesztéséből nem lehet komoly gond. Egyébként meg a kíváncsiság motivált.

A robotnak megvannak azok az előnyei, hogy nem kell állandóan bámulni a grafikont heti 6 nap 24 órában. Ettől függetlenül persze a robot működési elvét, stratégiáját, gyenge pontjait ismerni kötelező, anélkül ugyanis tuti bukta lesz.

2012. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Értem, köszi a válaszod.

Én ezért használok ordereket.

2012. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. dec. 19. 12:59
 8/10 anonim válasza:
89%
ironFX. Javaslom, hogy legközelebb a Gumicsizma Bt-re bízza a pénzét. Vagy dobálja játékgépbe, egyszerűbb.
2012. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 smekker válasza:
kilőtt az euró?és a STOP LOSS mire való könyörgöm???
2013. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sok idő eltelt azóta, de a kérdés még mindig aktuális.


Meg kell tanulni kereskedni és saját döntéseket kell hozni. Ha nem szertetné ezt valaki, akkor felejtős a forex.


A IronFx-nek azóta lett 5300 ügyfele csak itt, meg ca. félmillió szerte a világon és a világ 30 pontján vannak jelen.

DE!


Azt kell mondjem negatívan érint, hogy lenyúlták a számlanyitáskor elhelyezett letétemet.

Úgy döntöttem (kereskedés nélkül) hogy megszüntetem a számlát. Szerinted visszaadták a pénzt??

NEM.

2015 március elején történt a hazautalás, most épp 06.23 van és nincs pénz, de még értelmes válasz sem.

Vigyázzatok a pénzetekre és ellenőrizzétek le a brókert, hogy nincs-e SCAM minődítése!

(forexpeacearmy pont com)

2015. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!