Külföldi raifeissen bank?

Figyelt kérdés
Ausztriában dolgozom,és elmentem a raifeissen bankhoz csináltatni egy bankkártyát h tudják mire utalni a fizetésem.ott depositba le kellett volna raknom 100 eurót,de mivel nem volt nálam annyi ezért csak 10 eurót kértek el..azt mondták h majd vissza kell mennem a 100 euróval ha meglesz..addig adtak egy kis sárga könyvet (sparbuch) ez mire való??közben eszembe jutott h lenne otthon olyan ember akinek van deviza számlája,és arra tudnám utaltatni..viszont ezt a raifeissen kártYát elkezdtem intézni,a depositbol mêg csak 10 eurót fizettem be..ha mégsem ide akarom utaltatni a fizum,akkor be kell menjek megszüntetni ezt a kártyát?
2012. dec. 20. 14:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!