Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki készpénzbefizetés...

Sby75 kérdése:

Banki készpénzbefizetés bankszámla nélkül "idegen" bankszámlára?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy vásárló aki úgy fizet számlára hogy az eladó bankjába bemegy és ráteszi a pénzt a számlára. Én lennék az eladó akinek viszont olyan bankja van amilyen kirendeltség nincs a vásárló közelében.

Kérdés: Lehetséges-e az hogy bemegy egy általa választott bankba és "idegen" számlára befizet pénzt?

Gondolom hogy ez működik is ellenben ennek a díja is fontos mert nem többezres tételről van szó!



2012. dec. 27. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.A befizetőnek tudni kell az eladó nevét és a bankszámlaszámát.És csak abban a bankban fizethet be közvetlenül.
2012. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem lehetséges, de van ilyen postai szolgáltatás, viszont az relatíve drága.
2012. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit pontosítok:

Nekem A MagnetBanknál van számlám ami jelenleg csak Budapesten van, a vásárlóm bajai tehát nem tud bemenni a MagnetBankba befizetni. Ellenben ha bemegy mondjuk egy OTP-be akkor fog-e tudni nekem pénzt küldeni és ha igen ez milyen költséggel jár?

2012. dec. 27. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki megértette a kérdést.

Nem tud.

2012. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, nem gondoltam hogy ez nem járható út.
2012. dec. 27. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérje meg a vevő valamelyik rokonát vagy ismerősét, akinek van számlája és tud utalni.
2012. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha a vevő befizet a saját bankszámlájára,onnan tud utalni bárhova,akár papír alapon,akár a neten kesresztül.
2012. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Piros postai csekken is lehet fizetni,csak sok a költsége.
2012. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A rózsaszín csekk és a másik bankból utalás költséges. Párszáz forintos tételről van szó nem akarom hogy még egyszer annyit kifizessen. Marad az a megoldás hogy keresek én valami ismerőst akinek a számlájára utalhat.

Köszönöm a segítséget mindenkitől!

2012. dec. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!