Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Németországból magyar bankszám...

Németországból magyar bankszámlára befizetés?

Figyelt kérdés
Lehetséges e ez? Gondolom igen, de az eurót milyen árfolyamon váltják át Forintba és vonnak e le valamennyi pénzt a befizetésből?

2012. dec. 30. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan Németországból még nem, de Ausztriából már többször is kaptam utalást, a bankod IBAN kódja mindenképp kell hozzá, annyira nagyon nem figyeltem, hogy milyen árfolyamon vált, de körülbelül ugyan úgy, mint az itthoni pénzváltók, plusz mínusz pár forint. És nekem eddig utalásonként, egy kb 300-500 Ft körüli összeget vontak le.
2012. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mindig a befizetést nevezték itt átutalásnak, de mostmár úgy látom fordítva is elkezdődik.


Befizetni nem lehet magyar bankszámlára külföldi bankban, az csak idehaza az adott bankban lehetséges, ahol a számlát vezetik.


Átutalni lehet külföldi bankszámláról magyar bankszámlára, melynek a díja bank- és összegfüggő.

2012. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második :) igazad van, de gondoltam ez logikus :)
2012. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!