Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénzt akarok küldeni a Western...

Pénzt akarok küldeni a Western Unionon keresztül? LENT

Figyelt kérdés
Westernen keresztul akarok, de akinek szeretnék azt mondja h .....Ez egy pénzküldő rendszer, pénzposta és a rendszerbe be kell regisztráltatni magunkat ahol felvesszük a pénzt, abban a rendszerben de csak első alkalommal, lefénymásolják az igazolványt, lakcím bejelentőt, adókártyát..... Regisztrálnak az OTP bank rendszerében az első alkalommal utána már nem kell többet, a következő alkalommal már úgy van, hogy bemész a bankba odaadod az igazolványt, a lakcím bejelentőt megmondod mennyi pénzt vársz kitől és 15 percen belül kifizetik...... Ezt nem értem mert tudtommal a Westernen kuldot penzt, westernen lehet felvenni, es nem bank szamlan
2013. jan. 10. 12:26
 1/1 anonim válasza:
Nekem a férjem szokott így pénzt küldeni. A postán tudom felvenni, ki kell tölteni egy űrlapot, honnan várod a pénzt, mennyit, stb. Kell hozzá egy 10 jegyű kód. Elfaxolják a központba és kb. fél óra múlva felvehetem a pénzt. Nem kell regisztrálni semmilyen banknál.
2013. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!