Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik, hogy 0%ra adnak...

Létezik, hogy 0%ra adnak hitelt autóra?

Figyelt kérdés

Autókat nézegettem,és csodálkozva nyugtáztam,hogy bizony sok autót még mindig 0% önerővel árulnak.Létezik,hogy így árulják a használt autókat manapság is,vagy ez csak egy "félrevezetés".

Félreértés ne essék,nem így akarok autót venni,de ezeknek mi a hátrányuk,ha van?


2013. jan. 13. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, bár korábban azt lehetett hallani, hogy megtiltják a nulla önerős hitelt. Ennek az a hátránya, ami már sokaknál bekövetkezett: beleugranak olyan kölcsönbe, amelynek visszafizetése kétséges.

Én pl. 35% önerővel vettem autót 7 évre, mégis pórul jártam. Akkori fizetésemnek csak kb. hatoda volt a havi részlet, szóval nem lehetne azt mondani, túlvállaltam magam. De két évvel a vége előtt munkanélküli lettem, jelenleg sincs jövedelmem.

Na most képzeld el azt úgy, hogy a teljes árral számolsz! És, mivel nincs kellő tapasztalatunk a hitelekről, a ránk zúduló reklámokból meg az dől, hogy csak a vásárló ember számít, hát veszel. Ha egy fillér nélkül is megteheted, akkor úgy.

2013. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!