Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Menyire lehet meg bízni egy...

Menyire lehet meg bízni egy internetes oldalba ahol tudsz fogadni?

Figyelt kérdés
privátba ha kell elmondom az oldal nevét
2013. jan. 15. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Internetes oldal? Fogadóirodára gondolsz? Mint pl a bwin, Unibet, bet365?


Hát azokban jobban mint egy nőben:)


Gondold csak végig! Nincs szükségük arra az internetes fogadóirodáknak, hogy átvágjanak. A te pár ezer/tízezer/százezer forintodért nem kockáztatják a hírüket. Amikor naponta több tízezren fogadnak nálunk több millió $/€ értékben.

Tisztán üzleti fejjel nem éri meg a játékosokat átverni. Rossz a kockázat-nyereség arány.

Úgyhogy 99%-ban megbízhatsz bennük (100%-ig semmi és senki sem megbízható).

2013. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bet365-ön vagyok, minimális szinten fogadgatok ott pár éve. Minden évben végrehajtok kb. egy 30-40 ezer forintos kifizetést a nyereményeimből. Eddig mindig kifizették.
2013. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Úgy látom elég híres oldal az a bet365 mert én is ott szeretnék fogadni! :)
2013. jan. 15. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

A bet365 egy nagy hírű Angol fogadóiroda ami nem csak online működik.

1974-ben kezdték a szakmát! Több millió állandó ügyfelük van! 200 országban vannak jelen, 2000 ember dolgozik náluk, tőzsdén jegyzettek, 2012-ben 110 millió font tiszta nyereséget könyveltek el.

2012-ben egy szavazáson az Év Fogadóirodájának választották, ezen kívül kaptak egy EGaming Review díjat is!


Nyugi nem b@sznak át:)

2013. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most nyertem egy kevés pénzt és ki írt valamit az oldal hogy hívjak fel egy számot de lehetett választani hogy később,vagy ők hívjanak vissza. Én az utóbbit választottam és ezért várok most a hívásra! :)
2013. jan. 15. 22:04
 6/6 A kérdező kommentje:
És körülbelül menyi idő után intézkednek? És ilyet csak az első fogadáskor fognak csinálni?
2013. jan. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!